К основному контенту

найбільші промислові та сільськогосподарські райони сша

найбільші промислові та сільськогосподарські райони сша

Основними промисловими районами США є Північно-Східний, Приозерний, Каліфорнійський, Аппалацький Підмонт. Промисловими центрами є такі міста, як Сент-Пол, Сент-Луїс, Даллас, Сіетл.  Найбільші компанії США. Це корпорації «Дженерал Електрик»,«Сіті груп» , «Ексон Мобіл», «Дженерал Моторс», «АйБіеМ», «Американ Телеграф енд Телефон Груп», «Вол-Март», «еСБіСі комм'юнікейшнс» та ін. Найбільшою промисловою ТНК у США і в усьому світі є «Ексон Мобіл», яка утворилася унаслідок злиття двох нафтових гігантів. Валовий дохід цієї компанії перевищує ВВП окремих країн, як-от Венесуела чи Туреччина.  Гаваї - це сільськогосподарський і рекреаційний штат США. Цікаві факти.

Видеоурок по теме «Ведущие отрасли хозяйства США» необходим тем, кто хочет получить подробную информацию о главной экономике мира – США. В уроке подробно рассказано о долларе США, в частности, каким образом американская валюта связана с мировой экономикой. Сведения об особенностях ведущих отраслей хозяйства США являются основополагающими для понимания других уроков.

Найбільші електростанції країни знаходяться в штатах Теннесі і Вашингтон. Чорна металургія зародилася на півночі країни і досі концентрується в штатах Іллінойс, Індіана, Огайо, Пенсільванія, Меріленд.  Економічні райони США. В даний час в США виділяються 4 основних економічних району: Північно-Схід, Середній Захід, Південь і Захід. Північно-Схід - невеликий за площею макрорайон США, але найважливіший.  Середній Захід включає такі великі промислові центри, як Чикаго, Детройт, Клівленд. Середній Захід є житницею країни: займаючи 1/5 території США, він дає близько 1/2 сільськогосподарської продукції. У цьому районі зосереджено основне виробництво молока, м'яса, сиру.

Найбільше українців та осіб українського походження у промислових штатах - Пенсільванії, Нью-Йорку та Нью-Джерсі. Середня щільність населення США - 29 осіб/км2. Рис. 3. Картосхема щільності населення Сполучених Штатів Америки, осіб/км2.  США - наймогутніша постіндустріальна держава світу. Валовий національний продукт (ВНП) країни у поточних цінах становить понад 8 трлн. дол. У США високий рівень розвитку галузей обробної промисловості, передусім, машинобудування, електроенергетичної та хімічної промисловості. Галузева структура промисловості значною мірою працює на світовий ринок і залежить від постачання сировини та паливно-енергетичних ресурсів із інших країн світу.

Господарство США характеризується не тільки своїми величезними масштабами, а й найсучаснішою та комплексною структурою. Це твердження стосується не тільки госпо¬дарства в цілому, а й усіх його галузей і підрозділів зокрема. В первинній сфері зайнято лише 3,3 % працюючих (у сільському господарстві, лісівництві й рибальстві — 2,8 і в добувних галузях — 0,5), у вторинній сфері — 22,4 % (в будівництві — 6,0, в обробній промисловості — 16,4) і в третинній сфері — 74,3 % (на транспорті, і в зв'язку, електроенергетиці і комунальному господарстві — 7,1, в торгівлі — 20,9, у фінансах та.

Англо-Америка один із головних економічних і політичних центрів світу. В ньому провідну роль відіграють наймогутніша країна світу США та одна з провідних індустріальних держав – Канада. Обидві країни входять до великої сімки. Їх економіки тісно інтегровані між собою. США – високорозвинута постіндустріальна країна. Майже 70% працюючих країни зайняті у невиробничій сфері. На США припадає чверть світового промислового виробництва. Особливе значення мають новітні наукомісткі виробництва: точне та транспортне машинобудування, хімічна промисловість, кольорова металургія, електроенергетика. Традиційн

США і Канада - дві держави Північної Америки. Канада займає друге місце за площею після Росії, США - четверте після Китаю. Незважаючи на сусідство, ці країни дуже несхожі один на одного. Хоча США вважається лідером світової економіки, за сукупними показниками рівень життя в Америці нижче, ніж аналогічний показник у її північної сусідки.

У такій країні, як США, можна виділити багато промислових районів різного рангу. Найбільші серед них три - Нью- Йоркський, Лос-Анджелеський і Чиказький. Розглянемо найбільш стратегічно важливі промислові центи США. Нью-Йорк. Нью-Йорк - головний морський порт США, один з найбільших морських портів світу. Вантажообіг понад 100 млн. Т. Прибуття вантажів (нафта, тропічні продукти, сировину і промислові вироби) в 3 рази перевищує відправку (промислові вироби, продовольство).

Головні промислові райони США: Північно-Східний, Приозер'я, Каліфорнія, Аппалацький Підмонт. Великий промисловий район тягнеться по лінії міст Бостон — Балтимор — Сент-Луїс — Мілуокі. Найбільшими центрами є міста: Міннеаполіс, Сент-Пол, Сент-Луїс, Даллас, Сієтл, Нью-Йорк, Чикаго, Лос-Анджелес, Бостон, Філадельфія, Клівленд, Детройт, Х'юстон.  Країна повністю забезпечує власні потреби в сільськогосподарській продукції і є найбільшим у світі її експортером. Розвиток сільського господарства характеризується сучасною інфраструктурою виробництва, що включає достатнє паливно-енергетичне і комунікаційне забезпечення, сучасні види техніки і транспорту.

США є найбільшим в світі виробником промислових товарів, щорічний обсяг виробництва яких для внутрішнього і світового ринку - понад 1,3 трлн дол. Ця галузь одна з ключових в національній економіці, однак її значення в порівнянні з індустрією послуг після Другої світової війни неухильно знижувалася.  США - найбільший виробник багатьох видів сільськогосподарської продукції. Вони роблять близько 12% світового обсягу пшениці, 46% - кукурудзи, 52% - соєвих бобів, 21% - бавовни, 18% - олійного насіння, 17% - м'яса [9, 8, 2]. США володіють самим великим у світі науково-технічним потенціалом, що є в сучасних умовах вирішальним фактором розвитку економіки і конкурентноздатності у світовому господарстві.

Северо-восток США объединяет девять штатов. Хотя он и самый маленький по площади из четырех регионов США, он является самым богатым. Крупнейшие города на Северо-востоке США - Нью-Йорк (штат Нью-Йорк) , Филадельфия (штат Пенсильвания) , Бостон (штат Массачусетс) и Питтсбург (штат Пенсильвания) . Именно на Северо-Востоке зародился промышленный пояс США, превративший этот район в "мастерскую нации". Нью-Йорк - самый большой финансовый, промышленный, транспортный, торговый и культурный центр США. В промышленности Нью-Йорка выделяются три группы отраслей.

Сполучені Штати Америки є провідною державою світу як по більшості економічних, так і інших показників. США мають найбільший у світі сукупний ВВП. У 1998 р. він склав майже 7,7 трлн. дол США посідають четверте місце в світі за величиною території (9,4 тис. кв. км) і третю позицію за чисельністю населення (близько 270 млн.). На душу населення в США припадає близько 30 тис. дол, що також ставить США на перші місця в рейтингу найбагатших країн світу.

Найпотужніша галузь транспортного машинобудування США — автомобільна промисловість. Загальне машинобудування в Канаді розвинене слабо, практично відсутнє верстатобудування. Випускають машини для сільського господарства.  Спільні риси порівнювальних країн полягають втому, що в них в усіх добре розвинене транспортне машинобудування США ділять перше місце за випуском легкових автомобілів, Канада займає перше місце за випуском літаків бізнес-класу і світовим лідером. Бразилія випускає 1,5 млн автомобілів, а також трактори та інші машини. Висновок. США є лідером виробництва легкових автомобілів і має досить розвинене загальне машинобудування.

США — високорозвинена індустріально-аграрна країна Північної Америки. До провідних належать такі галузі промисловості: машинобудування, хімічна, нафтопереробна, харчова, легка. Промисловість США переважно розміщується у східній частині країни, Каліфорнії та на північному заході. У країні добувають великі обсяги нафти, кам'яного вугілля, природного газу. Значна частина потреб у мінеральній сировині та паливі покривається за рахунок імпорту. Основний обсяг електроенергії виробляється на теплових станціях, на другому місці за виробленою енергією — атомні електростанції.

Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

авраменко укр мова і література 2020 перша частина онлайн

авраменко укр мова і література 2020 перша частина онлайн Українська мова та література. ЗНО 2013. Авраменко. Збірник типових тестових завдань для ЗНО з української мови та літератури 2013-го року. Книга стане у пригоді для перевірки та систематизації вивченого матеріалу. Скачати безкоштовно посібник “Українська мова та література. ЗНО 2013. Збірник завдань у тестовій формі. ІІ частина. Авраменко О. М. Грамота.”.  Першої частини наразі в інтеренті немає. Схожі завдання до ЗНО 2014 будуть доступні орієнтовно десь в січні-лютому місяці, але переважно зміна року з 2013 на 2014 це звичайний маркетинговий хід. Навіть якщо вони змінять декілька питань чи переставлять їх місцями, то це ролі для абітурієнта не грає ніякої, якщо програма залишається незмінною. В наличии. ЗНО Авраменко 2020 Українська мова та література Збірник завдань у тестовій формі 2 частина Грамота. Доставка из г. Одесса. 93% из 168.  Авраменко зно 2020 авраменко 1 частина купить цена довідник українська мова та літератур

розвязок знайдіть обїєм прямої трикутної призми ребра основи якої 9 10 17 см

розвязок знайдіть обїєм прямої трикутної призми ребра основи якої 9 10 17 см Об'єм прямої призми дорівнює добутку площі її основи на довжину бічного ребра (висоту): V = Sh. Завдання класу. 1. Знайдіть площу поверхні куба, ребро якого дорівнює 5 см.  6. Основа прямої призми — прямокутний трикутник з катетами 3 см і 4 см, а бічне ребрр — 5 см. Знайдіть об'єм призми. Складаємо конспект учнів (табл. 10). Таблиця 10.  1. Знайдіть об'єм правильної трикутної призми, ребро основи якої дорівнює 2 см, а бічне ребро — 10 см. 2. Знайдіть площу бічної поверхні й площу повної поверхні трикутної призми, кожне ребро якої дорівнює 2 см. 3. В основі прямої призми лежить трикутник зі сторонами 7 см, 5 см, 6 см. Бічне ребро призми дорівнює 4 см. Знайдіть об'єм призми. Знайдіть об'єм прямої трикутної призми ребра основи якої дорівнюють 7см 15см 20см , а бічне ребро 10см. Всего ответов: 1. Открыть ответы.  .(Ширина кабинета-4 м, длинна-6 см 60см, высота-3м. сколько рулонов обоев нужно

суть ціннісно-інтелектуально-емоційного шляху формування якостей особистості

суть ціннісно-інтелектуально-емоційного шляху формування якостей особистості Формування асертивності у процесі самоактуалізації особистості. Лосиевская Ольга Геннадиевна, канд. психол. наук Дрига Татьяна Григорьевна, слушатель магистратуры Восточноукраинский национальныйуниверситет им. В. Даля. У статті висвітлено проблему дослідження асертивності у вітчизняній та зарубіжних психологічних школах.Розглянуто специфіку та різноманітність поглядів на природу асертивності. Обґрунтовано, що провідним чинником асертивності особистості виступає адаптаційний потенціал. На основі теоретичного аналізу психологічної літератури пропонується інноваційний підхід до проблеми формуванн Ідея переважання емоційного інтелекту над когнітивним у визначенні життєвого успіху була настільки вражаючою, що протягом п’яти років з моменту публікації було продано 5 мільйонів примірників книги Деніеля Гоулмана «Емоційний інтелект». З моменту широкої популяризації ідеї і по наш час розвиток поняття емоційного інтел